Victory Cup

Program

  • 18-Jun

    Echipa din Vis 0 - 2 FC Bafana

    20:00
    Teren 1
  • 18-Jun

    Arsenal Romania 3 - 0 Catalunia

    20:00
    Teren 2
  • 18-Jun

    FC TS 4 - 3 Warriors

    20:45
    Teren 1
  • 18-Jun

    Fit Class 3 - 5 FC Eagles

    20:45
    Teren 2
  • 18-Jun

    FC Ialomita 4 - 5 Pronostic Sportiv

    21:30
    Teren 1
  • 18-Jun

    Double D 1 - 12 OSLM

    21:30
    Teren 2
  • 18-Jun

    FC Olimpia 11 - 0 Brigada

    22:20
    Teren 2
  • 18-Jun

    Batranii 2 - 3 FC Onesti

    22:20
    Teren 1
  • 18-Jun

    Forzza Junior 1 - 2 Boca Old Boys

    23:10
    Teren 1
  • 18-Jun

    YBB 3 - 4 Inedit Team

    23:10
    Teren 2
  • 19-Jun

    RTC - Poli United

    22:50
    Teren 1
  • 19-Jun

    Ludicom Art - Pac Pac

    23:35
    Teren 1
  • 20-Jun

    District 3 - Brancusi Team

    20:00
    Teren 1
  • 20-Jun

    FC 1 Decembrie - Iacobinii

    20:00
    Teren 2
  • 20-Jun

    Urban Team - F.C. 22

    20:45
    Teren 1
  • 20-Jun

    Anonymous - United Bucuresti

    20:45
    Teren 2
  • 20-Jun

    Borussia Bucuresti - Aripile Bucuresti

    21:30
    Teren 1
  • 20-Jun

    Specialii - FEG

    21:30
    Teren 2
  • 20-Jun

    Arsenal 2012 - Army V 55

    22:20
    Teren 2
  • 20-Jun

    Vulturii - Cinema City

    22:20
    Teren 1
  • 20-Jun

    Hooligans United - Sporting Bucuresti

    23:10
    Teren 1
  • 20-Jun

    Young Boys - FC Juve

    23:10
    Teren 2
  • 21-Jun

    Electroputere - Dream Team

    20:00
    Teren 2
  • 21-Jun

    Black Aces - All For One

    20:45
    Teren 2
  • 21-Jun

    ElectricTelecom - Dristor Predators

    21:30
    Teren 2
  • 21-Jun

    Batranii 2 - Deportivo Bucuresti

    22:00
    Teren 1
  • 21-Jun

    Padurarii - FC Wizards

    22:20
    Teren 2
  • 21-Jun

    Arsenal Romania 2 - FC Eagles 2

    22:45
    Teren 1
  • 21-Jun

    FC Juve - District 3

    23:10
    Teren 2
  • 21-Jun

    Team Solaris - Kambi

    23:30
    Teren 1
  • 22-Jun

    Faimoșii - FPAR

    20:00
    Teren 2
  • 22-Jun

    Padurarii DT 2 - 1 Decembrie

    20:00
    Teren 1
  • 22-Jun

    FC Eagles - Forzza Junior

    20:45
    Teren 2
  • 22-Jun

    Vulturii - Poli United

    20:45
    Teren 1
  • 22-Jun

    Pac Pac - FC Ialomita

    21:30
    Teren 1
  • 22-Jun

    Brancusi Team - Urban Team

    21:30
    Teren 2
  • 22-Jun

    Ludicom Art - Pronostic Sportiv

    22:20
    Teren 1
  • 22-Jun

    Oldies - Dacii Liberi

    22:20
    Teren 2
  • 22-Jun

    Cinema City - Young Boys

    23:10
    Teren 1
  • 22-Jun

    Brigada - Fit Class

    23:10
    Teren 2