Victory Cup

Liga 2A

# Echipa J V E I GD GP +/- PCT Forma
1 Pero Cars 23 20 2 1 118 41 77 62
?
V
V
E
V
I
2 FC Spartanii 23 16 0 7 103 50 53 48
?
V
V
V
V
I
3 Specialii 23 15 1 7 90 55 35 46
?
I
V
V
V
V
4 Tantastic 22 15 1 6 81 57 24 46
?
I
V
I
V
I
5 United Bucuresti 23 14 2 7 90 70 20 44
?
I
V
V
V
V
6 FC Bafana 23 14 1 8 91 59 32 43
?
V
I
I
I
V
7 OSLM 23 13 2 8 63 49 14 41
?
I
V
E
I
V
8 Bulls United 23 12 1 10 89 89 0 37
?
V
V
I
V
V
9 Poli United 23 8 5 10 65 71 -6 29
?
I
I
V
E
I
10 Fit Class 22 8 2 12 60 77 -17 26
?
E
I
I
V
V
11 Soimii FC 23 6 4 13 52 83 -31 22
?
V
E
V
E
I
12 Dream Team 24 3 1 20 29 92 -63 10
?
I
V
V
I
V
13 FC Sunwolves 24 2 3 19 51 129 -78 9
?
I
I
V
I
I
14 Nativ City 25 3 1 21 33 93 -60 0
?
I
I
I
I
I
* Echipa Nativ City a fost depunctata cu 10 pct

  • 08-May

    United Bucuresti 3 - 5 Fit Class

  • 10-May

    OSLM 1 - 1 Poli United

  • 10-May

    Specialii 5 - 2 Soimii FC

  • 10-May

    FC Sunwolves 2 - 8 FC Spartanii

  • 11-May

    Bulls United 2 - 6 Tantastic

  • 10-May

    Pero Cars 3 - 0 Dream Team

  • 11-May

    Nativ City 1 - 8 FC Bafana

  • 15-May

    Pero Cars 4 - 3 FC Spartanii

  • 18-May

    Nativ City 6 - 7 Tantastic

  • 17-May

    United Bucuresti 3 - 0 Dream Team

  • 15-May

    OSLM 3 - 2 FC Bafana

  • 17-May

    Fit Class 1 - 4 Specialii

  • 15-May

    Poli United 12 - 2 FC Sunwolves

  • 17-May

    Soimii FC 0 - 6 Bulls United

  • 22-May

    Tantastic 2 - 1 Specialii

  • 22-May

    Dream Team 0 - 3 FC Sunwolves

  • 25-May

    Bulls United 3 - 7 FC Bafana

  • 24-May

    Fit Class 1 - 3 Pero Cars

  • 24-May

    Poli United 5 - 3 Nativ City

  • 25-May

    Soimii FC 2 - 3 United Bucuresti

  • 25-May

    FC Spartanii 2 - 6 OSLM

  • 29-May

    Bulls United 1 - 2 Poli United

  • 31-May

    Pero Cars 6 - 2 Soimii FC

  • 31-May

    FC Spartanii 9 - 1 Nativ City

  • 29-May

    Tantastic 6 - 3 United Bucuresti

  • 29-May

    OSLM 3 - 0 Dream Team

  • 31-May

    Specialii 3 - 5 FC Bafana

  • 31-May

    FC Sunwolves 0 - 3 Fit Class

  • 15-Jun

    FC Bafana 6 - 2 FC Sunwolves

  • 15-Jun

    Fit Class 3 - 2 Bulls United

  • 14-Jun

    Poli United 3 - 5 Pero Cars

  • 15-Jun

    Soimii FC 3 - 1 Nativ City

  • 12-Jun

    United Bucuresti 1 - 8 FC Spartanii

  • 12-Jun

    Tantastic 2 - 1 OSLM

  • 15-Jun

    Dream Team 0 - 3 Specialii

  • 19-Jun

    Soimii FC 3 - 2 OSLM

  • 19-Jun

    Specialii 4 - 3 FC Spartanii

  • 21-Jun

    Tantastic 5 - 2 FC Sunwolves

  • 22-Jun

    Bulls United 3 - 0 Dream Team

  • 22-Jun

    Pero Cars 2 - 0 FC Bafana

  • 19-Jun

    Nativ City 4 - 1 Fit Class

  • 21-Jun

    United Bucuresti 2 - 0 Poli United

  • 26-Jun

    Fit Class 3 - 0 Dream Team

  • 28-Jun

    Soimii FC 2 - 4 FC Bafana

  • 28-Jun

    Pero Cars 4 - 1 OSLM

  • 29-Jun

    United Bucuresti 3 - 1 FC Sunwolves

  • 26-Jun

    Tantastic 6 - 2 Poli United

  • 26-Jun

    FC Spartanii 5 - 0 Bulls United

  • 29-Jun

    Specialii 4 - 2 Nativ City

  • 05-Jul

    FC Spartanii 3 - 4 Tantastic

  • 05-Jul

    United Bucuresti 1 - 0 OSLM

  • 03-Jul

    FC Sunwolves 3 - 9 Bulls United

  • 28-Jun

    Specialii 4 - 3 Poli United

  • 06-Jul

    Nativ City 2 - 8 Pero Cars

  • 06-Jul

    Fit Class 2 - 0 Soimii FC

  • 03-Jul

    FC Bafana 3 - 0 Dream Team

  • 13-Jul

    Poli United 3 - 1 FC Bafana

  • 13-Jul

    Tantastic 6 - 4 Fit Class

  • 12-Jul

    Pero Cars 3 - 1 Specialii

  • 10-Jul

    Nativ City 1 - 4 OSLM

  • 12-Jul

    Soimii FC 4 - 4 FC Sunwolves

  • 12-Jul

    Dream Team 0 - 3 FC Spartanii

  • 13-Jul

    Bulls United 6 - 2 United Bucuresti

  • 30-Aug

    FC Sunwolves 3 - 6 Pero Cars

  • 30-Aug

    FC Bafana 5 - 5 United Bucuresti

  • 28-Aug

    Soimii FC 3 - 3 Poli United

  • 28-Aug

    Dream Team 0 - 3 Tantastic

  • 30-Aug

    Specialii 3 - 7 OSLM

  • 31-Aug

    Bulls United 3 - 3 Nativ City

  • 28-Aug

    Fit Class 4 - 6 FC Spartanii

  • 07-Sep

    Dream Team 0 - 3 Nativ City

  • 07-Sep

    Bulls United 7 - 5 Specialii

  • 07-Sep

    FC Bafana 0 - 3 FC Spartanii

  • 07-Sep

    Poli United 2 - 2 Fit Class

  • 06-Sep

    Soimii FC 1 - 7 Tantastic

  • 04-Sep

    United Bucuresti 3 - 9 Pero Cars

  • 04-Sep

    OSLM 2 - 1 FC Sunwolves

  • 11-Sep

    OSLM 3 - 5 Bulls United

  • 13-Sep

    Poli United 3 - 0 Dream Team

  • 14-Sep

    Nativ City 3 - 5 United Bucuresti

  • 14-Sep

    FC Spartanii 7 - 3 Soimii FC

  • 15-Sep

    FC Bafana 4 - 0 Fit Class

  • 14-Sep

    FC Sunwolves 1 - 7 Specialii

  • 13-Sep

    Pero Cars 1 - 1 Tantastic

  • 13-Oct

    Specialii 2 - 2 United Bucuresti

  • 21-Sep

    FC Sunwolves 0 - 3 Nativ City

  • 18-Sep

    OSLM 5 - 2 Fit Class

  • 27-Oct

    Pero Cars 11 - 1 Bulls United

  • 21-Sep

    Dream Team 0 - 3 Soimii FC

  • 27-Oct

    FC Bafana 3 - 0 Tantastic

  • 18-Sep

    Poli United 1 - 2 FC Spartanii

  • 27-Sep

    Fit Class 5 - 8 United Bucuresti

  • 25-Sep

    Poli United 2 - 5 OSLM

  • 27-Sep

    Soimii FC 0 - 5 Specialii

  • 27-Sep

    FC Spartanii 9 - 1 FC Sunwolves

  • 25-Sep

    Tantastic 2 - 6 Bulls United

  • 27-Sep

    Dream Team 1 - 7 Pero Cars

  • 29-Sep

    FC Bafana 3 - 0 Nativ City

  • 04-Oct

    FC Spartanii 2 - 3 Pero Cars

  • 02-Oct

    Tantastic 3 - 0 Nativ City

  • 04-Oct

    Dream Team 0 - 9 United Bucuresti

  • 04-Oct

    FC Bafana 0 - 3 OSLM

  • 02-Oct

    Specialii 4 - 2 Fit Class

  • 02-Oct

    FC Sunwolves 2 - 2 Poli United

  • 05-Oct

    Bulls United 5 - 0 Soimii FC

  • 11-Oct

    Specialii 5 - 1 Tantastic

  • 12-Oct

    FC Sunwolves 3 - 3 Dream Team

  • 12-Oct

    FC Bafana 6 - 1 Bulls United

  • 13-Oct

    Pero Cars 10 - 0 Fit Class

  • 11-Oct

    Nativ City 0 - 3 Poli United

  • 09-Oct

    United Bucuresti 6 - 1 Soimii FC

  • 09-Oct

    OSLM 2 - 1 FC Spartanii

  • 20-Oct

    Poli United 4 - 2 Bulls United

  • 19-Oct

    Soimii FC 2 - 3 Pero Cars

  • 16-Oct

    Nativ City 0 - 3 FC Spartanii

  • 18-Oct

    United Bucuresti 5 - 3 Tantastic

  • 19-Oct

    Dream Team 1 - 2 OSLM

  • 18-Oct

    FC Bafana 6 - 4 Specialii

  • 19-Oct

    Fit Class 4 - 3 FC Sunwolves

  • 25-Oct

    FC Sunwolves 4 - 9 FC Bafana

  • 25-Oct

    Bulls United 2 - 9 Fit Class

  • 25-Oct

    Pero Cars 7 - 4 Poli United

  • 27-Oct

    Nativ City 0 - 3 Soimii FC

  • 23-Oct

    FC Spartanii 4 - 2 United Bucuresti

  • 25-Oct

    OSLM 1 - 6 Tantastic

  • 26-Oct

    Specialii 8 - 2 Dream Team

  • 30-Oct

    OSLM 5 - 2 Soimii FC

  • 01-Nov

    FC Spartanii 1 - 3 Specialii

  • 30-Oct

    FC Sunwolves 0 - 3 Tantastic

  • 30-Oct

    Dream Team 3 - 7 Bulls United

  • 30-Oct

    FC Bafana 5 - 3 Pero Cars

  • 30-Oct

    Fit Class 3 - 0 Nativ City

  • 30-Oct

    Poli United 1 - 6 United Bucuresti

  • 08-Nov

    Dream Team 6 - 2 Fit Class

  • 09-Nov

    FC Bafana 2 - 7 Soimii FC

  • 06-Nov

    OSLM 0 - 0 Pero Cars

  • 08-Nov

    FC Sunwolves 0 - 7 United Bucuresti

  • 08-Nov

    Poli United 3 - 0 Tantastic

  • 06-Nov

    Bulls United 5 - 8 FC Spartanii

  • 08-Nov

    Nativ City 0 - 3 Specialii

  • 13-Nov

    Tantastic 0 - 3 FC Spartanii

  • 13-Nov

    OSLM 2 - 4 United Bucuresti

  • 15-Nov

    Bulls United 6 - 4 FC Sunwolves

  • 13-Nov

    Poli United 0 - 5 Specialii

  • 16-Nov

    Pero Cars 3 - 0 Nativ City

  • 17-Nov

    Soimii FC 2 - 2 Fit Class

  • 17-Nov

    Dream Team 3 - 0 FC Bafana

  • 03-Nov

    Pero Cars 14 - 5 FC Sunwolves

  • 03-Nov

    United Bucuresti 4 - 3 FC Bafana

  • 03-Nov

    Poli United 3 - 3 Soimii FC

  • 09-Nov

    Tantastic 8 - 5 Dream Team

  • 03-Nov

    OSLM 2 - 6 Specialii

  • 03-Nov

    Nativ City 0 - 3 Bulls United

  • 03-Nov

    FC Spartanii 3 - 2 Fit Class