Clasament Liga 2A

Pozitie ECHIPA JUCATE V E Î gd gp G PUNCTE FORMA URM.
1

Ludicom Art

19 19 0 0 136 38 +98 57 V

Vineri, 15 Noi. 2019

Ludicom Art 3-1 Fotbal Club Royal

V

Luni, 4 Noi. 2019

6cu1 2-5 Ludicom Art

V

Luni, 28 Oct. 2019

Ludicom Art 9-1 Aripile Bucuresti

V

Luni, 21 Oct. 2019

ARSC 1-9 Ludicom Art

V

Miercuri, 16 Oct. 2019

Ludicom Art 2-1 Luceafărul

Joi, 21 Noi. 2019

Echipa Din Vis 22:00 Ludicom Art

2

Luceafărul

20 13 0 7 65 44 +21 39 V

Marți, 19 Noi. 2019

22 SC 0-6 Luceafărul

Î

Miercuri, 13 Noi. 2019

Luceafărul 1-2 Echipa Din Vis

V

Miercuri, 6 Noi. 2019

Fotbal Club Royal 3-5 Luceafărul

V

Marți, 29 Oct. 2019

Luceafărul 3-2 6cu1

V

Luni, 21 Oct. 2019

Aripile Bucuresti 1-3 Luceafărul

Miercuri, 27 Noi. 2019

Luceafărul 20:45 1 Decembrie

3

6cu1

19 12 1 6 89 58 +31 37 E

Joi, 14 Noi. 2019

Aripile Bucuresti 3-3 6cu1

Î

Luni, 4 Noi. 2019

6cu1 2-5 Ludicom Art

Î

Marți, 29 Oct. 2019

Luceafărul 3-2 6cu1

V

Marți, 22 Oct. 2019

6cu1 5-2 Borussia București

V

Luni, 14 Oct. 2019

6cu1 8-4 Chiajna Team

Joi, 21 Noi. 2019

ARSC 20:45 6cu1

4

Chiajna Team

19 11 2 6 88 67 +21 35 V

Joi, 14 Noi. 2019

Chiajna Team 6-3 1 Decembrie

V

Luni, 4 Noi. 2019

22 SC 1-9 Chiajna Team

Î

Luni, 28 Oct. 2019

Chiajna Team 2-5 Echipa Din Vis

E

Luni, 21 Oct. 2019

Fotbal Club Royal 3-3 Chiajna Team

Î

Luni, 14 Oct. 2019

6cu1 8-4 Chiajna Team

Miercuri, 20 Noi. 2019

Acumen 20:45 Chiajna Team

5

Poli United

19 11 2 6 89 72 +17 35 V

Joi, 14 Noi. 2019

Poli United 12-7 ARSC

V

Luni, 4 Noi. 2019

Dristor Predators 6-7 Poli United

V

Marți, 29 Oct. 2019

Poli United 5-3 Acumen

V

Luni, 21 Oct. 2019

1 Decembrie 1-6 Poli United

V

Miercuri, 16 Oct. 2019

22 SC 1-7 Poli United

Miercuri, 20 Noi. 2019

Poli United 21:30 Deportivo București

6

Acumen

19 11 2 6 83 67 +16 35 V

Miercuri, 13 Noi. 2019

Wizards 6-10 Acumen

Î

Marți, 5 Noi. 2019

Acumen 3-7 Deportivo București

Î

Marți, 29 Oct. 2019

Poli United 5-3 Acumen

Î

Joi, 24 Oct. 2019

Acumen 3-5 Dristor Predators

V

Marți, 15 Oct. 2019

ARSC 3-6 Acumen

Miercuri, 20 Noi. 2019

Acumen 20:45 Chiajna Team

7

Wizards

19 10 2 7 88 83 +5 32 Î

Miercuri, 13 Noi. 2019

Wizards 6-10 Acumen

V

Joi, 7 Noi. 2019

1 Decembrie 2-9 Wizards

V

Miercuri, 30 Oct. 2019

Wizards 5-1 22 SC

Î

Luni, 21 Oct. 2019

Echipa Din Vis 6-4 Wizards

Î

Joi, 17 Oct. 2019

Fotbal Club Royal 3-0 Wizards

Joi, 21 Noi. 2019

Dristor Predators 22:20 Wizards

8

Dristor Predators

19 10 1 8 87 78 +9 31 Î

Vineri, 15 Noi. 2019

Deportivo București 3-0 Dristor Predators

Î

Luni, 4 Noi. 2019

Dristor Predators 6-7 Poli United

V

Joi, 31 Oct. 2019

Dristor Predators 6-4 ARSC

V

Joi, 24 Oct. 2019

Acumen 3-5 Dristor Predators

V

Joi, 17 Oct. 2019

1 Decembrie 0-3 Dristor Predators

Joi, 21 Noi. 2019

Dristor Predators 22:20 Wizards

9

Fotbal Club Royal

20 8 3 9 55 58 -3 27 E

Luni, 18 Noi. 2019

Fotbal Club Royal 2-2 Aripile Bucuresti

Î

Vineri, 15 Noi. 2019

Ludicom Art 3-1 Fotbal Club Royal

Î

Miercuri, 6 Noi. 2019

Fotbal Club Royal 3-5 Luceafărul

Î

Miercuri, 30 Oct. 2019

Borussia București 9-1 Fotbal Club Royal

E

Luni, 21 Oct. 2019

Fotbal Club Royal 3-3 Chiajna Team

Marți, 26 Noi. 2019

6cu1 20:00 Fotbal Club Royal

10

Echipa Din Vis

19 7 3 9 52 62 -10 24 V

Miercuri, 13 Noi. 2019

Luceafărul 1-2 Echipa Din Vis

E

Miercuri, 6 Noi. 2019

Echipa Din Vis 1-1 Borussia București

V

Luni, 28 Oct. 2019

Chiajna Team 2-5 Echipa Din Vis

V

Luni, 21 Oct. 2019

Echipa Din Vis 6-4 Wizards

Î

Vineri, 18 Oct. 2019

Echipa Din Vis 0-3 Deportivo București

Joi, 21 Noi. 2019

Echipa Din Vis 22:00 Ludicom Art

11

Deportivo București

19 7 1 11 76 86 -10 22 V

Vineri, 15 Noi. 2019

Deportivo București 3-0 Dristor Predators

V

Marți, 5 Noi. 2019

Acumen 3-7 Deportivo București

V

Marți, 29 Oct. 2019

Deportivo București 9-2 1 Decembrie

V

Joi, 24 Oct. 2019

22 SC 4-6 Deportivo București

V

Vineri, 18 Oct. 2019

Echipa Din Vis 0-3 Deportivo București

Miercuri, 20 Noi. 2019

Poli United 21:30 Deportivo București

12

Aripile Bucuresti

20 6 4 10 56 81 -25 22 E

Luni, 18 Noi. 2019

Fotbal Club Royal 2-2 Aripile Bucuresti

E

Joi, 14 Noi. 2019

Aripile Bucuresti 3-3 6cu1

V

Vineri, 8 Noi. 2019

ARSC 0-3 Aripile Bucuresti

Î

Luni, 28 Oct. 2019

Ludicom Art 9-1 Aripile Bucuresti

Î

Luni, 21 Oct. 2019

Aripile Bucuresti 1-3 Luceafărul

Luni, 25 Noi. 2019

Aripile Bucuresti 20:45 Echipa Din Vis

13

Borussia București

19 6 2 11 63 79 -16 20 V

Marți, 12 Noi. 2019

Borussia București 4-3 22 SC

E

Miercuri, 6 Noi. 2019

Echipa Din Vis 1-1 Borussia București

V

Miercuri, 30 Oct. 2019

Borussia București 9-1 Fotbal Club Royal

Î

Marți, 22 Oct. 2019

6cu1 5-2 Borussia București

Î

Luni, 14 Oct. 2019

Aripile Bucuresti 5-4 Borussia București

Joi, 21 Noi. 2019

1 Decembrie 21:30 Borussia București

14

22 SC

20 3 4 13 56 105 -49 13 Î

Marți, 19 Noi. 2019

22 SC 0-6 Luceafărul

Î

Marți, 12 Noi. 2019

Borussia București 4-3 22 SC

Î

Luni, 4 Noi. 2019

22 SC 1-9 Chiajna Team

Î

Miercuri, 30 Oct. 2019

Wizards 5-1 22 SC

Î

Joi, 24 Oct. 2019

22 SC 4-6 Deportivo București

Luni, 25 Noi. 2019

Ludicom Art 20:00 22 SC

15

ARSC

19 3 1 15 62 113 -51 10 Î

Joi, 14 Noi. 2019

Poli United 12-7 ARSC

Î

Vineri, 8 Noi. 2019

ARSC 0-3 Aripile Bucuresti

Î

Joi, 31 Oct. 2019

Dristor Predators 6-4 ARSC

Î

Luni, 21 Oct. 2019

ARSC 1-9 Ludicom Art

Î

Marți, 15 Oct. 2019

ARSC 3-6 Acumen

Joi, 21 Noi. 2019

ARSC 20:45 6cu1

16

1 Decembrie

19 2 2 15 44 98 -54 8 Î

Joi, 14 Noi. 2019

Chiajna Team 6-3 1 Decembrie

Î

Joi, 7 Noi. 2019

1 Decembrie 2-9 Wizards

Î

Marți, 29 Oct. 2019

Deportivo București 9-2 1 Decembrie

Î

Luni, 21 Oct. 2019

1 Decembrie 1-6 Poli United

Î

Joi, 17 Oct. 2019

1 Decembrie 0-3 Dristor Predators

Joi, 21 Noi. 2019

1 Decembrie 21:30 Borussia București

Echipele clasate pe locurile 16, 15 respectiv 14, din fiecare serie a II-a, vor retrograda direct în seria a III-a; echipa clasată pe locul 13 cu cel mai mic punctaj (în cele două serii) va retrograda direct, de asemenea; echipa clasată pe locul 13 cu cel mai mare punctaj va participa la barajul de promovare-retrogradare din seriile II - III.

LEGENDĂ - LIGA 2

V = Victorie

E = Egal

Î = Înfrângere

 

  = Campioana Liga 2A

  = Calificare Baraj Promovare Liga 1

  = Calificare Baraj Promovare / Retrogadare Liga 3

  = Retrogadare Liga 3

Statistici Liga 2A

Liga 2A - Statistici JUCĂTORI

Borussia București

Ionuț Prutean

Data nașterii: 1991-01-07
Înalțime: 1.85 m
Greutate: 78 kg
20 meciuri jucate
100% prezenta

Acumen

Florentin Aurelian Vlad

Data nașterii: 1993-12-31
Înalțime: 1.72 m
Greutate: 80 kg
1.9 goluri/meci
34 goluri marcate

6cu1

Cristian-Costin Danalache

Data nașterii: 1982-07-15
Înalțime: 1.9 m
Greutate: 85 kg
1.3 pase/meci
15 pase

Ludicom Art

Vasile Marin

Data nașterii: 1986-09-14
Înalțime: 1.75 m
Greutate: 88 kg
0.2 goluri/meci
3 goluri

Acumen

Florentin Aurelian Vlad

Data nașterii: 1993-12-31
Înalțime: 1.72 m
Greutate: 80 kg
1.1 goluri/prima repriza
19 goluri

Aripile Bucuresti

Andrei-Marian Botea

Data nașterii: 1986-09-27
Înalțime: 1.81 m
Greutate: 78 kg
1.4 goluri/repriza a doua
15 goluri

6cu1

Marius-Florian Filip

Data nașterii: 1989-09-10
Înalțime: 1.78 m
Greutate: 78 kg
0.4 cartonase/meci
6 cartonase

6cu1

Mihai Dediu

Data nașterii: 1982-07-25
Înalțime: 1.76 m
Greutate: 81 kg
0.2 cartonase/meci
2 cartonase

Echipa Din Vis

Georgian-florentin Dobrica

Data nașterii:1999-09-24
Înalțime: 1.8 m
Greutate:70 kg
3 goluri/meci
3 goluri

Borussia București

Bobric Alexandru

Data nașterii: 1992-03-04
Înalțime: 1.85 m
Greutate: 89 kg
0.2 goluri/meci
2 goluri

Statistici ECHIPE

2Goluri/meci

Ludicom Art

12Goluri/Meci

Ludicom Art

38Goluri primite

Ludicom Art

2Cartonase rosii

Poli United

12Cartonase galbene

Luceafărul

1Goluri

Borussia București

Goluri

8Auto Goluri

Dristor Predators

37Pase

Ludicom Art

0.1Greseli/Meci

Aripile Bucuresti

0Greseli/Meci

Wizards

0.2Greseli/Meci

Aripile Bucuresti

0.1Greseli/Meci

Wizards

ȘTIRI TRANSFERURI

Data transferului Numele jucătorului Echipa anterioară Echipa actuală
Vineri, 01 Noiembrie 2019 Cazacu Marius

22 SC

Lazio Bucuresti

Joi, 31 Octombrie 2019 Ioniță Alexandru Robert

Chiajna Team

Under 40

Duminică, 27 Octombrie 2019 Palade Gabriel Costin

1 Decembrie

Axi Finance

Duminică, 27 Octombrie 2019 Dumitru Alexandru

Deportivo București

Luceafărul

Vineri, 25 Octombrie 2019 Ionescu Mircea Claudiu

Deportivo București

ARSC

Vineri, 25 Octombrie 2019 Oltianu Daniel-Virgil

ARSC

Old New Stars

Luni, 21 Octombrie 2019 Popescu Andrei

Ludicom Art

Onesti FC

Luni, 21 Octombrie 2019 Ion Valentin-Ionut

Chiajna Team

Electrictelecom

Luni, 21 Octombrie 2019 Stanciu Constantin Valentin

1 Decembrie

Acumen

STATISTICI - RECORDURI

Jucatorul cu cele mai multe goluri intr-un meci

NICA ANDREI

Dristor Predators

vezi tot clasamentul

Jucatorul care a marcat primul hattrick

NICA ANDREI

Dristor Predators

vezi tot clasamentul

Jucatorul care a marcat cel mai rapid gol

Cantur Alexandru

Ludicom Art

vezi tot clasamentul

Cele mai multe premii acordate-Jucatorul etapei

Vlad Florentin Aurelian

Acumen

vezi tot clasamentul

Cele mai multe premii acordate-Portarul etapei

Jucatorul cu cele mai multe pase de gol intr-un meci

SPONSOR PRINCIPAL

VictoryCup și în inbox-ul tău. Abonează-te la newsletter!