Resetează filtrele

Miercuri, 29 Ianuarie 2020

Liga 1
Terenul 1

Padurarii DT

20:00

Metropolis

Liga 3B Play-Out
Terenul 2

Valencia C.F.

20:00

Rosario Municipal

Liga 3C Play-Out
Terenul 2

DDB

20:45

Metropolis 2

Liga 2B
Terenul 1

Solaris Plant FC

20:45

Spartan's 2018

Liga 2A
Terenul 1

Chiajna Team

21:30

Borussia București

Liga 3C Play-Off
Terenul 2

Expect Toulouse

21:30

Forzza Junior

Liga 3C Play-Off
Terenul 2

Army V55

22:20

Under 40

Liga 1
Terenul 1

Ares IPA 14

22:20

All For One

Liga 4
Terenul 2

Cafeneaua Actorilor

23:10

Lupii Mov

Liga 3B Play-Off
Terenul 1

FC Cheerful Boys

23:10

AS Roma Academy 2

Joi, 30 Ianuarie 2020

Liga 2A
Terenul 1

1 Decembrie

20:00

Echipa Din Vis

Liga 3C Play-Out
Terenul 2

Intouch

20:00

Eagles Club Bucuresti 2

Liga 3C Play-Out
Terenul 2

Cegeka

20:45

Otelul

Liga 2A
Terenul 1

Dristor Predators

20:45

6cu1

Liga 3B Play-Out
Terenul 2

Poli United 2

21:30

Catalunia

Liga 2B
Terenul 1

Hakuna Matata

21:30

Juve FC

Liga 2B
Terenul 1

Arsenal 2012

22:20

YBB

Liga 2A
Terenul 2

Wizards

22:20

Luceafărul

Liga 4
Terenul 2

Romanian Red Devils

23:10

HOOLIGANS FC

Liga 3A Play-Off
Terenul 1

1923.ro

23:10

Lazio Bucuresti

Vineri, 31 Ianuarie 2020

Cupa Victory Cup Casa Pariurilor
Terenul 1

New Team

20:00

Ludicom Art

Liga 2B
Terenul 2

RTC

20:00

Monday Friends

Liga 3A Play-Out
Terenul 2

ADA

20:45

Bătrânii 2

Cupa Victory Cup Casa Pariurilor
Terenul 1

FC 1 Decembrie

20:45

Electrictelecom

Liga 3A Play-Off
Terenul 2

C.F. Los Patrones

21:30

Padurarii DT 2

Cupa Victory Cup Casa Pariurilor
Terenul 1

FC Cheerful Boys

21:30

Fotbal Club Royal

Cupa Victory Cup Casa Pariurilor
Terenul 1

AS Roma Bucuresti

22:20

Arsenal Romania Supporters Club

Liga 3C Play-Off
Terenul 2

Axi Finance

22:20

United Bucuresti 2

Liga 4
Terenul 1

Colentina Boys

23:10

Aripile București 2

Liga 3B Play-Out
Terenul 2

FC SANDMONTAJ

23:10

Urban Team

Luni, 3 Februarie 2020

Liga 2A
Terenul 2

22 SC

20:00

1 Decembrie

Liga 2A
Terenul 1

6cu1

20:00

Poli United

Liga 1
Terenul 1

Friends

20:45

Padurarii DT

Liga 2B
Terenul 2

AS Roma Bucuresti

20:45

Hornets

Liga 2B
Terenul 2

Monday Friends

21:30

Eagles Club Bucuresti

Liga 1
Terenul 1

All For One

21:30

Urban Events

Liga 1
Terenul 1

Onesti FC

22:20

Sporting Bucuresti

Liga 3A Play-Out
Terenul 2

Bătrânii 2

22:20

Los Cuervos

Liga 2B
Terenul 1

United Bucuresti

23:10

Solaris Plant FC

Liga 3B Play-Off
Terenul 2

FC Cheerful Boys

23:10

Dumbon FC

Marți, 4 Februarie 2020

Liga 3B Play-Out
Terenul 1

Rosario Municipal

19:15

Catalunia

Liga 1
Terenul 1

Metropolis

20:00

Arsenal Romania Supporters Club

Liga 3A Play-Off
Terenul 2

1923.ro

20:00

Ultras Team

Liga 2B
Terenul 1

OSLM

20:45

Arsenal 2012

Liga 2B
Terenul 2

Juve FC

20:45

YBB

Liga 2A
Terenul 1

Ludicom Art

21:30

Wizards

Liga 3A Play-Out
Terenul 2

ADA

21:30

FC Colentina

Liga 3A Play-Out
Terenul 2

FC Viitorul

22:20

ProTeam

Liga 2A
Terenul 1

Echipa Din Vis

22:20

Acumen

Liga 3B Play-Out
Terenul 2

FC SANDMONTAJ

23:10

Poli United 2

Liga 2A
Terenul 1

Fotbal Club Royal

23:10

Dristor Predators

Miercuri, 5 Februarie 2020

Liga 1
Terenul 1

Iacobinii

20:00

Ares IPA 14

Liga 3B Play-Off
Terenul 2

Istanbulls

20:00

Portocala

Liga 1
Terenul 1

FC 1 Decembrie

20:45

Batranii

Liga 3B Play-Out
Terenul 2

Valencia C.F.

20:45

Urban Team

Liga 3C Play-Off
Terenul 2

Axi Finance

21:30

Expect Toulouse

Liga 1
Terenul 1

Specialii

21:30

Electrictelecom

Liga 2B
Terenul 1

Spartan's 2018

22:20

RTC

Liga 3C Play-Off
Terenul 2

Under 40

22:20

Forzza Junior

Liga 3B Play-Off
Terenul 2

AS Roma Academy 2

23:10

Los Jugadores

Liga 2A
Terenul 1

ARSC

23:10

Borussia București

Joi, 6 Februarie 2020

Liga 3A Play-Off
Terenul 2

Padurarii DT 2

20:00

CC United

Liga 2B
Terenul 1

Hakuna Matata

20:00

FCTS

Liga 1
Terenul 1

Old New Stars

20:45

Fan Courier FC

Liga 3C Play-Off
Terenul 2

Army V55

20:45

United Bucuresti 2

Liga 3C Play-Out
Terenul 2

DDB

21:30

Otelul

Liga 2A
Terenul 1

Luceafărul

21:30

Chiajna Team

Liga 2B
Terenul 1

New Team

22:20

Boca Old Boys

Liga 3C Play-Out
Terenul 2

Metropolis 2

22:20

Eagles Club Bucuresti 2

Liga 2A
Terenul 1

Aripile Bucuresti

23:10

Deportivo București

Liga 3C Play-Out
Terenul 2

Cegeka

23:10

Intouch

Vineri, 7 Februarie 2020

Cupa Victory Cup Casa Pariurilor
Terenul 1

Batranii

20:00

Ares IPA 14

Cupa Victory Cup Casa Pariurilor
Terenul 1

Spartan's 2018

20:45

Fan Courier FC

Cupa Victory Cup Casa Pariurilor
Terenul 1

Gazde

21:30

Oaspeti

Cupa Victory Cup Casa Pariurilor
Terenul 1

Gazde

22:20

Oaspeti

Liga 3A Play-Off
Terenul 1

C.F. Los Patrones

23:10

Lazio Bucuresti

SPONSOR PRINCIPAL

VictoryCup și în inbox-ul tău. Abonează-te la newsletter!